Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

W plecaku skryjesz wszystkie skarby i drobiazgi, które chcesz zabrać ze sobą. Kobiety mają w zwyczaju nosić przy sobie wszystko co może się kiedyś przydać. W ich torebkach można znaleźć rzeczy banalne jak krem czy chusteczki, ale również całkiem niespodziewane jak śrubokręt czy próbnik palety barw farb. Dlatego plecak jest idealną alternatywą dla damskiej torebki każdej współczesnej kobiety, która żadnej pracy się nie boi. Jest on również bezpieczniejszy. Założony obiema szelkami na ramiona, jest trudniejszym celem dla złodzieja, który już nie da rady nam go wyrwać z ręki lub przeciąć paska, jak w przypadku tradycyjnej torebki.

Jednak plecak nie jest przeznaczony jedynie dla kobiet, przecież to mężczyźni byli ich pierwszymi użytkownikami i producenci nadal pamiętają o nich jako o klientach, nie zaniedbując ich potrzeb. Wśród bajecznie kolorowych plecaków typowo dla kobiet, znajdują się również te bardziej stonowane przeznaczone dla płci męskiej. W naszej ofercie znajduje się tak wiele modeli i kolorów, że z pewnością każdy znajdzie plecak idealny dla siebie, zarówno Ci podążający za stale zmieniającą się modą, jak i Ci ceniący sobie klasykę i delikatne linie.

Przenoszenie cięższych rzeczy, jest lepsze dla kręgosłupa, gdy umieścimy je w plecaku, zamiast nieść w torbie w dłoni lub na ramieniu. Nawet zwykły laptop ma wagę, która skupiona na jednym ramieniu w tradycyjnej torbie, może powodować wady postawy, a nawet uszkodzenie kręgosłupa. Nie warto więc ryzykować i bezpiecznie transportować nasz sprzęt w plecaku, gdzie dodatkowo nie będzie narażony na obijanie na przykład w środkach transportu publicznego czy w innych zatłoczonych miejscach.

Nasz sklep oferuje wszelkie rodzaje plecaków – podróżne, miejskie, młodzieżowe, studenckie, a także nadające się na wypad w góry. A więc nie ważne gdzie się udajesz, istotnym jest jaki plecak ze sobą zabierzesz !

Plecak szkolny Hama All Out "Blaby", Summer Check Purple

4047443284334

40474432843344514

Czterokomorowy, ergonomiczny plecak Hama marki All Out z serii Blaby o pojemności aż 24 litrów i wadze około 900 gram. To świetna propozycja dla uczniów szkoły podstawowej (2-6 klasa). Dzięki atestom spełnia wszystkie normy oraz potrzeby użytkowników.

More details

205,00 zł

239,00 zł

- +

Producent: Sklep internetowy

 
Dodatkowy opis

Plecaki Hama posiadają atesty, m.in. atest wydany przez BAG (stowarzyszenie wspierające prawidłowy rozwój) oraz Aktion Gesunder Rucken e.V. - stowarzyszenie działające na rzecz prawidłowej postawy i zdrowego kręgosłupa. Znaki jakości AGR i BAG to pewność podjęcia najlepszej decyzji.

 

Szczegółowa specyfikacja plecaka:

 • Wykonany z najwyższej jakości nieprzemakalnego materiału.
 • Posiada usztywniony aluminiowym stelażem ergonomicznie ukształtowany system pleców.
 • Wyposażony w wygodne szelki z regulację oraz kieszenią na telefon.
 • Posiada pas piersiowy oraz pas biodrowy.
 • Wyposażony w cztery pojemne komory:
  I komora - pojemna, przenosić w niej można większe książki oraz zeszyty
  II komora - bardzo pojemna, umieścić w niej można wszystkie potrzebne książki, zeszyty i teczki; wyposażona w wygodny organizer
  III komora - jest wąska, przenosić w niej można strój sportowy
  IV komora - bardzo przestronna, idealna na śniadaniówkę i piórnik
 • Po obu stronach plecaka umieszczono pojemne kieszenie, w których umieścić można butelkę oraz inne drobiazgi.
 • Posiada dwie rączki - jedną, wyłożoną pianką do przenoszenia oraz drugą do zawieszenia plecaka przy ławce.
 • Spód plecaka wyposażony w cztery stopki.
 • Z każdej strony plecaka umieszczono elementy odblaskowe.

Parametry techniczne:

 • Wymiary: 41 x 29 x 20 cm
 • Materiał: 100% Polyester
 • Waga: 900 gram (bez wyposażenia)
 • Pojemność: 24 litry

Gwarancja producenta: 24 miesiące

UWAGA: Pierwsze zdjęcie przedstawia oferowany produkt, pozostałe zdjęcia wykonane zostały na przykładzie tego samego modelu o innym wzorze tkaniny.
 
Podstawowe cechy
KolorFioletowy
Artykuły szkolnePlecaki szkolne
PłećDziewczynki
Typ plecakaMłodzieżowe

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Plecak szkolny Hama All Out "Blaby", Summer Check Purple

Plecak szkolny Hama All Out "Blaby", Summer Check Purple

Czterokomorowy, ergonomiczny plecak Hama marki All Out z serii Blaby o pojemności aż 24 litrów i wadze około 900 gram. To świetna propozycja dla uczniów szkoły podstawowej (2-6 klasa). Dzięki atestom spełnia wszystkie normy oraz potrzeby użytkowników.

Produkty powiązane

QR code