Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

Sklep portfelowo.pl powstał w roku 2007 jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zakupy ekskluzywnej galanterii skórzanej przez internet. Początkowo w ofercie sklepu były wyłącznie portfele, lecz stopniowo oferta była poszerzana o nowe asortymenty: teczki skórzane, paski, damskie torebki, galanterię skórzaną dla lekarzy a w ostatnim okresie walizki i torby podróżne. Sklep oferuje wyłącznie produkty renomowanych firm z branży. Współpracujemy z  takimi markami jak Wittchen, VIP Collection, Puccini, Pierre Cardin, Orsatti i wielu innych.


Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Mrówczej 243 w Warszawie. Mieścimy się w przy samej stacji kolejowej Anin z bardzo dogodnym dojazdem kolejką ze stacji Warszawa Śródmieście oraz autobusami z centrum Warszawy. Proszę kliknąć na link z mapką dojazdową.

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22-769-77-27 (poniedziałek-piątek od 7-18) lub 505-420060 (poniedziałek-sobota od 9-19) a także przez numer gadu-gadu: 877134.

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta.

Właścicielem sklepu portfelowo.pl jest firma phu enumizmatyczny.pl zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych.

Sklep stacjonarny czynny: Pn-Pt: 7-18

Infolinia: 22-7697727, 505-420-060


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów