Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

Każdy z nas posiada dokumenty, które nosi na co dzień przy sobie. Nosimy je w kieszeniach, torebkach, czasem nawet gdzieś wrzucone luzem. Są łatwym celem dla kieszonkowców i złodziei. Możemy nawet nie zauważyć, że je straciliśmy. A w dzisiejszych czasach stracony dowód osobisty może stać się przyczyną ogromnych kłopotów. Dlatego tak ważne jest, aby były one bezpieczne, nie zgubiły się ani nie zniszczyły. Na rynku można znaleźć wiele modeli etui na dokumenty. Jest to niezwykle praktyczny element skórzanej galanterii, w którym schowamy dowód osobisty, prawo jazdy, karty płatnicze i kredytowe czy wizytówki. Etui na dokumenty jest niewielkich rozmiarów, z powodzeniem zmieści się z kieszeni każdej męskiej marynarki lub w nawet najmniejszej damskiej torebce. Dzięki swojemu eleganckiemu wykonaniu i niezaprzeczalnej funkcjonalności, każdy powinien posiadać ten niezwykły dodatek. W ofercie naszego sklepu posiadamy etui na dokumenty wykonane z najlepszej jakościowo naturalnej skóry o ciekawej, zróżnicowanej fakturze. Wszystkie wewnętrzne przegrody wykonane są z solidnego, odpornego na uszkodzenia, materiału PCV. Dzięki czemu nie zmatowieją i nie ulegną podarciu. Oferujemy etui w różnych wariantach kolorystycznych - od klasycznej czerni, przez żywiołową czerwień, do pastelowych róży i fioletów. Wszystkie są zapakowane w eleganckie opakowania tekturowe lub drewniane, aby z powodzeniem i bez trudu zamienić się w oryginalny, a jednocześnie praktyczny prezent, który doceni każda obdarowana osoba. Już dziś zastanów się: Czy twoje dokumenty są bezpieczne?

Etui na dokumenty 

Etui na dokumenty

Utrzymywanie ładu i porządku w dokumentach jest nie tyle kwestią estetycznej poprawności, ale świadczy o profesjonalizmie, co jest szczególnie cenne w kontaktach biznesowych i kontakcie z klientem, bo przekłada się na wizerunek firmy. Błyskawiczne znajdowanie interesującego nas w danym momencie dokumentu, notatki czy rachunku ułatwi nabycie eleganckiego, skórzanego etui na dokumenty. W pozostałych działach znajdziecie także inne praktyczne i funkcjonalne skórzane akcesoria, które nie tylko dodadzą elegancji i profesjonalizmu, ale pomogą w zdobywaniu codziennych szczytów. Nabywając etui na dokumenty skórzane w naszym sklepie możecie być pewni, że dokonaliście właściwego wyboru. Współpracujemy wyłącznie z producentami najwyższej jakości galanterii skórzanej, w tym etui na dokumenty, o ugruntowanej pozycji na rynku: Orsatti, Puccini, DuduBags, Valentini, VIP Collection, Wittchen.

Szeroka oferta akcesoriów i dodatków z zakresu galanterii skórzanej, w tym etui na dokumenty, dostępna w naszym sklepie pozwoli każdemu znaleźć coś na miarę własnych potrzeb. Znajdziecie zarówno etui na dokumenty jednokolorowe, etui na dokumenty dwukolorowe, a nawet etui na dokumenty wielokolorowe. Opcja ostatnia z wymienionych będzie świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki, prezent dla żony, prezent dla siostry oraz dla każdej innej kobiety, której będziecie chcieli okazać sympatie, wdzięczność i pamięć. Natomiast jednokolorowe etui na dokumenty (czarne, brązowe, granatowe, bordowe, ciemnozielone), wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej doskonale sprawdzi się jako prezent dla brata, prezent dla męża, prezent dla lekarza lub prezent dla nauczyciela.

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 49 produktów
Wyświetlam 1 - 20 z 49 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów