Filtrowanie

Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

Kosmetyki to nieodłączny element wyposażenia każdej torebki i mieszkania kobiety. A każda kobieta wie, że w damska torebka to symbol otchłani wciągającej wszystko co w środku. "Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć, tylko po to, żeby w niej wszystko było." Aby choć trochę ułatwić sobie poszukiwania, warto zaopatrzyć się w trwałą i odporną na wilgoć, skórzaną kosmetyczkę.

Oferowane przez nasz sklep kosmetyczki charakteryzują się dużą paletą barw i kształtów, a przede wszystkim bogatą funkcjonalnością. Wysoka jakość użytych materiałów i wykonanie przez renomowane firmy, daje nam gwarancję długowieczności, a jednoczesne bardzo estetyczne i staranne wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej.

Dzięki nim już nigdy nie będziesz marnowała czasu na poszukiwania kosmetyków w torebce. Idealnie sprawdzą się również w każdej podróży i wszędzie tam gdzie potrzebujesz zabrać swoje kosmetyki. Wyposażone w bardzo pojemne komory, zmieszczą w sobie wszystko czego potrzebujesz, wyglądając przy tym zjawiskowo i elegancko - zupełnie jak Ty!

Kosmetyczki damskie 

Kosmetyczka damska to nieodłączny element każdej kobiecej torebki ułatwiający trzymanie drobiazgów w jednym miejscu. Oferujemy kosmetyczki wykonane z wysokogatunkowych skór naturalnych. W naszej ofercie prezentujemy duży wybór kolorów oraz fasonów, w zależności od indywidualnych potrzeb każdej kobiety. W naszej ofercie znaleźć można kosmetyczki znanych marek, takich jak Puccini, Orsatti, Pierre Cardin oraz Vip Collection.

Wyświetlam 1 - 8 z 8 produktów
Wyświetlam 1 - 8 z 8 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów