Filtrowanie

Włączone filtry:
  Mieści dowód rejestr?

  Informacje handlowe

  Producenci

  Media społecznościowe

  Portfele Puccini męskie 

  W tej kategorii prezentujemy męskie portfele marki Puccini. Wszystkie oferowane portfele wykonane zostały z bardzo wytrzymałych materiałów szewnych oraz najwyższej jakości naturalnych skór pochodzących z włoskich garbarni. Portfele sprzedawane są w eleganckich kartonowych pudełkach producenta oraz dodatkowo wysyłane z oryginalną torebką prezentową producenta. Na wszystkie męskie portfele firma Puccini udziela dwuletniej gwarancji.W celu wybrania odpowiedniego koloru męskiego portfela Puccini proponujemy skorzystać z menu filtrowania po lewej stronie.

  Wyświetlam 1 - 11 z 11 produktów
  • Męski pionowy portfel...
   57,00 zł 97,00 zł

   Klasyczny, nieduży portfel męski Puccini z kolekcji Murano w kolorze czarnym. Wykonany z naturalnej, najwyższej jakości włoskiej skóry cielęcej. Idealny dla mężczyzn ceniących sobie niepowtarzalną precyzję wykonania oraz ciekawe wzornictwo. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

  • Portfel męski...
   129,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym, układ pionowy z zapięceim na zewnątrz, dwie przegrody na banknoty, miejsce na 12 kart kredytowych, 5 kieszeni na dokumenty, mieści dowód rejestracyjny.

  • Męski portfel Puccini w...
   142,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Męski portfel marki Puccini w kolorze brązowym, układ poziomy, dwie przegrody na banknoty, miejsce na 6 kart kredytowych, 6 dodatkowych kieszeni na dokumenty, miejsce na bilon. Bardzo przydatna jest wyjmowana wkłada, która w razie potrzeby może służyć jako etui na dokumenty (3 karty + kieszona z siateczką)

  • Pojemny męski portfel...
   69,00 zł 129,00 zł

   Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym wykonany z wysokojakościowej naturalnej skóry cielęcej. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

  • Skórzany portfel Puccini...
   99,00 zł 119,00 zł

   Portfel marki Puccini w kolorze ciemno brązowym, posiada dwie kieszenie na banknoty, 12 miejsc na karty kredytowe, kieszeń na bilon, pięć dodatkowych kieszeni. UWAGA! Portfel w kolorze ciemnobrązowym jak na zdjęciu głównym. Zdjęcia środka zaprezentowane na tym samym modelu w innym kolorze.

  • Męski portfel Puccini...
   69,00 zł 119,00 zł

   Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym, układ poziomy, dwie przegrody na banknoty, miejsce na 8 kart kredytowych, 7 dodatkowych kieszeni na dokumenty, miejsce na bilon UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

  • Męski portfel pionowy...
   115,00 zł

   Męski portfel skórzany marki Puccini w kolorze czarnym, układ pionowy, dwie kieszenie na banknoty, miejsce na 3 karty kredytowe, kieszeń na bilon, miejsce na dokumenty, 6 dodatkowych kieszeni w tym jedna przezroczysta.

  • Skórzany portfel Puccini...
   59,00 zł 109,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Portfel marki Puccini w kolorze czarnym, posiada dwie kieszenie na banknoty, 12 miejsc na karty kredytowe, kieszeń na bilon oraz pięć dodatkowych kieszeni. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

  • Męski poziomy portfel...
   64,00 zł 114,00 zł

   Męski doskonale wyposażony portfel marki Puccini w kolorze brązowym, układ poziomy, 3 przegrody na banknoty (jedna na suwak), miejsce na 9 kart kredytowych, 2 przezroczyste kieszenie na dokumenty, miejsce na bilon, 3 dodatkowe kieszenie - jedna na suwak. UWAGA! Portfel w kolorze ciemnobrązowym jak na zdjęciu głównym. Zdjęcia środka zaprezentowane na tym...

  • Męski portfel Puccini...
   133,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Męski portfel marki Puccini w kolorze brązowym, układ poziomy, dwie przegrody na banknoty, liczne kieszenie na karty kredytowe oraz na dokumenty, kieszeń na bilon typu piekiełko.

  • Portfel męski Puccini P377...
   109,00 zł 133,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym, przegroda na banknoty, miejsce na 8 kart kredytowych, 4 kieszeni na dokumenty, przegroda na bilon

  Wyświetlam 1 - 11 z 11 produktów

  QR code

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów