Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kolor
  Mieści dowód rejestr?

  Informacje handlowe

  Producenci

  Media społecznościowe

  Marka Albatross jest niezwykle udanym kompromisem pomiędzy najwyższą możliwą jakością produktu i najbardziej przystępną ceną. Jest to młody producent z wyjątkową misją. Ich celem jest udowodnienie światu, że potrafią zrobić lepszy produkt niż światowe, renomowane marki, za niższą cenę. Swoją drogę na rynek Albatross rozpoczął od stworzenia projektu ekskluzywnej galanterii skórzanej, skupiając się na samym produkcie, porzucając zbędne elementy marketingowe. Pozwalało to zaoszczędzić nawet sześćdziesiąt procent ceny detalicznej. Właśnie dlatego ich produkty Albatross mogą być oferowane w tak przystępnych cenach przy jednoczesnym wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Producenci portfeli albatross podeszli do stworzenia swojej marki bardzo poważnie i osobiście. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany, wszystko zrobili osobiście, od zaprojektowania, poprzez rysowanie logo, aż do ręcznie szytych gotowych portfeli. Połączyli swoje dwudziestoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu skór, aby znaleźć te najlepsze. 

  Przy produkcji każdego modelu zostały wykorzystane skóry w stu procentach naturalne, jedynie te nienagannej jakości, bez najmniejszej skazy. Każdy projekt był udoskonalany, aż do uzyskania doskonałej perfekcji. W swoich produktach zawarli to do najlepsze – ręcznie wycinane elementy zapewniające doskonałą formę i działanie przy każdym użyciu, potrójny szew poliestrowej nici szyty na maszynach do szycia Campbell, a na koniec szlifowanie, fazowanie, polerowanie i uszczelnianie wszystkich krawędzi woskiem. Wszystko tylko po to by udowodnić klientom, że można nabyć perfekcyjny produkt z najwyższej półki, nie wydając przy tym majątku. Dzisiaj marka Albatross jest rozpoznawalna i rozchwytywana niemal na całym świecie. Firma bynajmniej nie spoczęła na laurach i wciąż zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami i elegancją swoich wyrobów.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo perełki spod igły marki Albatross, wszystkie reprezentujące sobą klasykę dostojeństwa naturalnej galanterii skórzanej, zarówno w wersji dla kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkie z nich zostały  zapakowane w eleganckie pudełka oraz zaoferowane Państwu w wyjątkowo niskich cenach. 

  Portfele Albatross 

  Albatross jest producentem ekskluzywnej galanterii skórzanej wykonanej ze skór naturalnych Portfele Albatross pakowane są w eleganckie kartonowe opakowania dzięki czemu mogą być interesującym pomysłem na prezent lub upominek biznesowy. W celu wybrania odpowiedniego modelu prosimy wybrać właściwą podkategorię (damskie lub męskie) a następnie skorzystać z menu filtrowania kolorów po lewej stronie.

  Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów
  Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów

  QR code

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów