Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

W dzisiejszych czasach karty kredytowe stanowią podstawę płatności w sklepach. Coraz mniej z nas nosi przy sobie na codzień gotówkę. Dlatego i portfele nie są już niezbędnym elementem gdy wychodzimy z domu. Ale gdzie mamy przymać karty by były bezpieczne? W kieszeni? Luzem w torbie? To niezbyt rozsądne. Kieszonkowcy i złodzieje tylko czekają na okazję, by wzbogacić się naszym kosztem. Dlatego wato zabezpieczyć nasze karty i dokumenty w najlepszy możliwy sposób.

Przydatne będzie etui na karty i dokumenty. W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele ekskluzywnych modeli etui na karty, które może również służyć do przechowywania wizytówek. Wśród nich znajdziemy modele na wsuwane karty, jak i takie z wewnętrznymi przegrodami wykonanymi z odpornego na uszkodzenia materiału PCV. Wszystkie wykonane ze skóry najwyższej jakości w bogatej propozycji kolorystycznej. Od klasycznej czerni, poprzez brązy i czerienie, aż do głębokiej zieleni. Zapakowane w eleganckie pudełka, świetnie nadają się na nietuzinkowy prezent.

Etui na karty i wizytówki 

Oferujemy etui na wizytówki oraz karty kredytowe wykonane z wysokogatunkowych skór cielęcych. Trzymając karty w jednym miejscu uchornisz je przed zagubieniem, a dzięki pięknej oprawie również przed zniszczeniem. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Skierowane m.in. do osób ceniących sobie kontakty biznesowe.

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 76 produktów
Wyświetlam 1 - 20 z 76 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów