Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

Jak wybrać teczkę męską

 

Jeśli szukają panowie pomocnych rad, dzięki którym wybór teczki stanie się prostszy, proponujemy zapoznać się z poniższymi wskazówkami. Każdy mężczyzna znajdzie dla siebie teczkę, która nie tylko będzie cieszyła oko, lecz również przenosiła wiele niezbędnych przedmiotów.

 

Na pierwszym miejscu należy postawić funkcjonalność teczki oraz jej wielkość. Dobrze jest zdecydować, czy chcemy teczkę z jedną komorą czy może z dwiema lub nawet trzema. Im więcej komór i przegródek, tym lepiej można zagospodarować swoje rzeczy. Szczególnie polecane są teczki męskie z wieloma kieszeniami zapinanymi na suwaki lub rzepy, zarówno na zewnątrz teczki jak i w jej środku. Oprócz standardowych dokumentów w formacie A4, w teczce z komorami można także przenosić laptopa lub inne urządzenie elektroniczne. Dla biznesmenów bądź handlowców, najlepsze mogą okazać się teczki z wbudowanym „biurem”, w którym to znajduje się segregator na wszelkie niezbędne dokumenty i notatki, a także miejsca na karty czy wizytówki, pióra i długopisy, a niekiedy też na telefon komórkowy. Jeśli noszenie teczki w ręku bywa dla nas męczące, warto zastanowić się nad teczką z paskiem na ramię, który jest regulowany i odpinany przy pomocy karabińczyka, a także ma dodatkową podkładkę na ramię.

 

Po wybraniu odpowiedniego modelu męskiej teczki, pora skupić się na kolorze i stylu teczki męskiej, a także na materiale, z którego została zrobiona. Podstawowe pytanie: skóra ekologiczna, skóra naturalna, a może poliester? Otóż każda ma swoje wady i zalety. Skóra naturalna jest niezwykle wytrzymała i stylowa, choć jest droga. Natomiast skóra ekologiczna łączy ze sobą lekkość i niską cenę, jednakże jest mniej solidna. Poliester nie jest już tak elegancki jak skóra, choć także jest wytrzymały i nieźle się prezentuje. Należy pamiętać, że teczka męska jest idealna wtedy, kiedy jej użytkownik wygląda gustownie nosząc ją przez miasto. Teczka musi po prostu dobrze współgrać ze strojem codziennym. Najlepszym wyborem do garnituru czy prawniczej togi jest teczka w kolorze czarnym – zawsze elegancka, zawsze na miejscu. Przy stylu mniej oficjalnym, kiedy to panowie łączą dżinsy z marynarką, najlepiej jest wybrać teczkę z materiału lub skóry w niestandardowych kolorach, takich jak: szary, koniakowy, brązowy lub jasnobrązowy. Natomiast pełną dowolność w wyborze materiałów, wzorów i kolorów pozostawiamy panom, którzy  na co dzień ubierają się w sposób nietuzinkowy. W końcu w swoim „szaleństwie” można pozwolić sobie na kolory, które niedopuszczalne są w innych stylach. Tak więc, czerwona teczka męska? Proszę bardzo!

Teczki męskie 

Teczka męska to nieodłączny element kazdego eleganckiego mężczyzny. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bogatą ofertę stylowych teczek, dla ludzi z charakterem. Wykonane z naturalnych skór najwyższej jakości, o pięknych, żywych kolorach i eleganckiej fakturze. Idealne na biznesowe spotkania, z pewnością zrobią wrażenie na kontrahentach. Pomieszczą wszytko co niezbędne w pracy, dokumenty, laptop czy portfel. Oferujemy modele klasyczne jak i również te bardziej nowoczesne. Każda wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły.

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 48 produktów
Wyświetlam 1 - 20 z 48 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów