Filtrowanie

Włączone filtry:
  Mieści dowód rejestr?

  Informacje handlowe

  Producenci

  Media społecznościowe

  Dlaczego portfele Puccini

  Portfele Puccini są uznawane za jedne z najbardziej rozpoznawalnych skórzanych portfeli na rynku. Od lat cieszą się uznaniem znawców i miłośników ekskluzywnych, i stylowych skórzanych dodatków do ubioru.

  Puccini to przede wszystkim bogactwo kolorów, różnorodność kształtów oraz wyraźny nacisk na przemyślaną funkcjonalność. Ważną cechą portfeli Puccini jest dostosowanie oferty do szerokiego spektrum odbiorców. W ofercie dostępne są zarówno portfele dla minimalistów, dla których portfel to przede wszystkim 'pojemnik' na banknoty i bilon, jak też portfele dla klientów wyjątkowo wymagających, dla których portfel to mała saszetka lub torebka. W tak rozbudowanym portfelu znajdzie się miejsce na znaczną liczbę plastikowych kart i dokumentów, miejsce na dowód rejestracyjny, a także wydzielone kieszonki na faktury czy też zdjęcia ukochanych osób.

  Portfele Puccini to także niebanalny pomysł na prezent dla znajomego, ukochanej osoby czy też partnera biznesowego. To pomysł na prezent dla kogoś, kto poszukuje nie tylko produktu rozpoznawalnego, mówiąc wprost markowego, ale także produktu dobrego jakościowo i ciekawie zaprojektowanego. Mając na myśli tę grupę odbiorców projektani z firmy Puccini zadbali o odpowiednią oprawę dla sprzedawanych portfeli. Wszystkie portfele Puccini pakowane są w eleganckie kartonowe pudełka, do których dodawana jest plastikowa karta gwarancyjna z indywidualnym numerem oraz plastikowa torebka prezentowa. 

  Potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości portfeli Puccini jest dwuletnia gwarancja, która w praktyce wykorzystywana jest niezmiernie rzadko. Po dwóch latach użytkowania większość portfelu Puccini nosi jedynie minimalne ślady użytkowania. Mówiąc potocznie portfele Puccini to "produkty na lata".

  Jeżeli macie Państwa pytania dotyczące naszej oferty portfeli Puccini zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii 22-7697727 lub kontaktu mailowego info@portfelowo.pl.

  Portfele Puccini 

  Firma Puccini jest producentem ekskluzywnej galanterii skórzanej wykonanej z najlepszych włoskich skór. Portfele Puccini charakteryzują się ciekawym wzornictwem oraz perfekcyjnym wykonaniem. Pakowane są w eleganckie kartonowe opakowania dzięki czemu mogą być interesującym pomysłem na prezent lub upominek biznesowy. Na wszystkie swoje portfele Puccini udziela dwuletniej gwarancji. Każdy portfel posiada indywidualny numer potwierdzony plastikowym certyfikatem w kształcie karty kredytowej. W celu wybrania odpowiedniego modelu prosimy wybrać właściwą podkategorię (damskie lub męskie) a następnie skorzystać z menu filtrowania kolorów po lewej stronie.

  • Portfele Puccini damskie
   Portfele Puccini damskie

   W tej kategorii prezentujemy damskie portfele marki Puccini. Wszystkie oferowane portfele wykonane zostały z najwyższej jakości naturalnych włoskich skór oraz bardzo wytrzymałych materiałów szewnych. Sprzedawane są w eleganckich kartonowych pudełkach producenta oraz dodatkowo wysyłane z oryginalną torebką prezentową producenta. Na wszystkie damskie portfele firma Puccini udziela dwuletniej gwarancji.W celu wybrania odpowiedniego koloru damskiego portfela Puccini proponujemy skorzystać z menu filtrowania po lewej stronie.

  • Portfele Puccini męskie
   Portfele Puccini męskie

   W tej kategorii prezentujemy męskie portfele marki Puccini. Wszystkie oferowane portfele wykonane zostały z bardzo wytrzymałych materiałów szewnych oraz najwyższej jakości naturalnych skór pochodzących z włoskich garbarni. Portfele sprzedawane są w eleganckich kartonowych pudełkach producenta oraz dodatkowo wysyłane z oryginalną torebką prezentową producenta. Na wszystkie męskie portfele firma Puccini udziela dwuletniej gwarancji.W celu wybrania odpowiedniego koloru męskiego portfela Puccini proponujemy skorzystać z menu filtrowania po lewej stronie.

  Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów
  • Pojemny męski portfel...
   79,00 zł

   Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym wykonany z wysokojakościowej naturalnej skóry cielęcej. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

  • Męski portfel Puccini...
   69,00 zł

   Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym, układ poziomy, dwie przegrody na banknoty, miejsce na 8 kart kredytowych, 7 dodatkowych kieszeni na dokumenty, miejsce na bilon UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

  • Męski portfel Puccini w...
   142,00 zł

   Męski portfel marki Puccini w kolorze brązowym, układ poziomy, dwie przegrody na banknoty, miejsce na 6 kart kredytowych, 6 dodatkowych kieszeni na dokumenty, miejsce na bilon. Bardzo przydatna jest wyjmowana wkłada, która w razie potrzeby może służyć jako etui na dokumenty (3 karty + kieszona z siateczką)

  • Męski pionowy portfel...
   59,00 zł

   Klasyczny, nieduży portfel męski Puccini z kolekcji Murano w kolorze czarnym. Wykonany z naturalnej, najwyższej jakości włoskiej skóry cielęcej. Idealny dla mężczyzn ceniących sobie niepowtarzalną precyzję wykonania oraz ciekawe wzornictwo. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

  Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów

  QR code

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów