Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

Plecaki 

Plecaki

Plecak jest jednym z najbardziej funkcjonalnych, komfortowych i praktycznych dodatków codziennych. Świetnie sprawdzi się zarówno w pracy, szkole, na studiach, jak i na siłowni, rowerze czy w podróży na drugi koniec świata. Plecaki sprawują się doskonale jako bagaż codzienny, bo mieszczą wszystkie codzienne niezbędniki – dokumenty, laptop, tablet, parasol, portfel, klucze, butelkę z napojem – nie obciążając przy tym (w odróżnieniu od torebek, toreb i neseserów) ramion i kręgosłupa nadmiernym ciężarem. Zakup dobrej jakości plecaka zapewni nam codzienny komfort, a w bonusie dodatkowo idealny bagaż na weekendowy wypad poza miasto lub jednodniową wycieczkę na górski szlak. Do niedawna plecaki kojarzone były wyłącznie z okresem szkolnym, a dziś są równie chętnie wybierane przez uczniów, studentów, sportowców, jak i pracowników biur, korporacji, a nawet seniorów.

Szeroka paleta wzorów, modeli i kolorów plecaków dostępna w naszym sklepie sprosta wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających. Znajdziecie zarówno plecaki jednokolorowe, plecaki wielokolorowe, jak i plecaki z wielokrotnie powtarzającymi się motywami. Amatorów klasyki z pewnością zachęci minimalistyczne wzornictwo plecaków r-bag. Wybierać możecie spośród, m.in.: plecaków szkolnych dla dziewczynek, plecaków szkolnych dla chłopców, plecaków damskich, plecaków męskich. Obok plecaków dla najmłodszych znajdziecie także plecaki młodzieżowe, plecaki do liceum, a nawet plecaki na studia. Współpracujemy wyłącznie z producentami plecaków najwyższej jakości o ugruntowanej pozycji na rynku, jak: Topgal, Bagmaster, St.Right, Coolpack cp, Paso, r-bag i wiele innych.

 • Plecaki damskie
  Plecaki damskie

  Plecaki damskie

  Plecak jest nieodzownym elementem każdej sportowej stylizacji, bo świetnie sprawdza się jako podstawowy bagaż na trening, siłownię, rolki, basen czy pieszą wycieczkę. Plecak może z powodzeniem służyć także jako codzienny bagaż do pracy, szkoły czy na uczelnie. Każdy, kto choć na chwilę zrezygnował z toreb i teczek na rzecz plecaków wie jak trudno jest się rozstać z najbardziej poręcznym i pakownym z dodatków. Zdrowotne i praktyczne zalety plecaków docenia wiele osób, jednak to dopiero – trwająca od paru sezonów – moda na plecaki przyczyniła się do prawdziwego wzrostu ich popularności na ulicach wielkich miast i miasteczek. Choć plecaki do niedawna kojarzone były wyłącznie z okresem szkolnym, to dziś stały się najbardziej pożądanym dodatkiem do każdej stylizacji. 

  Zróżnicowane wzornictwo, bogata paleta kolorów i modeli plecaków damskich pozwoli każdej amatorce plecaków znaleźć coś skrojonego na własną miarę. Plecaki damskie występują zarówno w wariantach jednokolorowych (np. czarne, szare, niebieskie, zielone), wielokolorowych oraz wzorzystych. Wartymi uwagi są plecaki damskie z wielokrotnie powtarzającymi się wzorami geometrycznymi, azteckimi lub tematycznymi (pawie pióra, liście, sowy). Marki plecaków damskich dostępne w naszym sklepie mają sporo do zaoferowania pod względem atrakcyjnej stylistyki i wysokiej jakości wykonania. Na szczególną uwagę zasługują plecaki damskie Coolpack cp, plecaki damskie Paso, plecaki damskie Topgal, plecaki damskie Bagmaster oraz wszystkie inne, które posiadamy w swojej ofercie.

 • Plecaki męskie
  Plecaki męskie

  Plecaki męskie

  Plecaki są bez wątpienia jednymi z najbardziej praktycznych dodatków. Plecak nie tylko pomieści wszystkie codzienne niezbędniki (m.in. dokumenty, laptopa, tablet, parasol, butelkę z napojem), ale doskonale sprawdzi się jako bagaż na siłowni, rowerze, rolkach, spacerze czy basenie. Ponadto zakup dobrej jakości, wielofunkcyjnego plecaka rozwiązuje nam problem bagażu na wyjazd weekendowy lub jednodniową wycieczkę na górski szlak. Plecaki do niedawna kojarzone były wyłącznie z okresem szkolnym, jednak od kilku dobrych sezonów stały się najbardziej pożądanym dodatkiem do każdej męskiej stylizacji. Plecak pasował będzie zarówno do  typowo sportowego look’u, jak i do casualowych czy eleganckich stylizacji. 

  Szeroki wybór wzorów, kolorów i modeli plecaków męskich pozwoli każdemu amatorowi plecaków znaleźć coś dla siebie. Plecaki męskie występują zarówno w wariantach jednokolorowych (np. czarne, szare, brązowe, zielone, niebieskie), dwukolorowych, wielokolorowych i wzorzystych. Marki plecaków męskich dostępne w naszym sklepie mają sporo do zaoferowania pod względem stylistyki, funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania. Godnymi zainteresowania są plecaki męskie Coolpack cp, plecaki męskie r-bag, plecaki męskie Topgal, plecaki męskie St.Right oraz wszystkie inne, które posiadamy w swojej ofercie.

 • Plecaki szkolne
  Plecaki szkolne

  Plecaki szkolne

  Plecak szkolny, obok piórnika, zeszytów, książek i przyborów plastyczno-piśmienniczych, jest podstawowym elementem wyposażenia każdego ucznia szkoły podstawowej i szkoły średniej. Wybór tego odpowiedniego nie jest łatwy wobec ogromu dostępnych modeli, rozmiarów, wzorów i kolorów. Szeroka oferta plecaków szkolnych dla dziewczynek i plecaków szkolnych dla chłopców w naszym sklepie pozwoli każdemu uczniowi wybrać coś dla siebie, pozostającego w zgodzie z własnymi zainteresowaniami, obecną modą i trendami. Plecaki szkolne dla dziewczynek i plecaki szkolne dla chłopców występują zarówno w wariantach jednokolorowych (np. zielone, niebieskie, czarne, szare, różowe), wielokolorowych oraz wzorzystych. Wartymi uwagi są modele plecaków do szkoły z wielokrotnie powtarzającymi się wzorami graficznymi, geometrycznymi, azteckimi, kwiatowymi i wieloma innymi, które znajdziecie w naszej ofercie.

  Sklep portfelowo stawia tylko na sprawdzone marki plecaków szkolnych, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale także wśród nauczycieli, pedagogów i rodziców. W naszej ofercie znajdziecie tylko takie modele plecaków szkolnych, które mają wiele do zaoferowania zarówno pod względem atrakcyjnej stylistyki, jak i wysokiej jakości wykonania,  m.in.: plecaki szkolne Coolpack cp, plecaki szkolne St.Right, plecaki szkolne Bagmaster, plecaki szkolne Paso i wiele innych. 

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 859 produktów
 • Plecak/miękki tornister...
  145,00 zł

  Plecak firmy Astra na licencji ®PLAYMOBIL to propozycja dla uczniów z klas 1-3 szkoły podstawowej. Bardzo wygodny, a zarazem lekki zrobiony z najwyższej jakości materiałów. Dzięki plecakowi Playmobil każdy uczeń poczuje się jak bohater wyjątkowej serii City Action. Nadruk z postaciami policjantów i doskonałe wykończenie przypadną do gustu małym miłośnikom...

 • Lekki plecak...
  46,00 zł

  Lekki, zrobiony z najwyższej jakości materiałów plecak firmy Paso z kolekcji BeUniq. Polecany dla licealistów oraz studentów. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Lekki plecak...
  46,00 zł

  Lekki, zrobiony z najwyższej jakości materiałów plecak firmy Paso z kolekcji BeUniq. Polecany dla licealistów oraz studentów. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Lekki plecak...
  46,00 zł

  Lekki, zrobiony z najwyższej jakości materiałów plecak firmy Paso z kolekcji BeUniq. Polecany dla licealistów oraz studentów. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Lekki plecak szkolny 23L Paso...
  105,00 zł

  Lekki, zrobiony z najwyższej jakości materiałów plecak firmy Paso z kolekcji BeUniq o pojemności 23 litry z motywem pszczółek. Polecany dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Lekki plecak szkolny 22L Paso...
  79,00 zł

  Lekki, zrobiony z najwyższej jakości materiałów plecak firmy Paso z kolekcji BeUniq o pojemności 22 litrów. Polecany dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej jak również licealistów oraz studentów. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Tornister 25L Coolpack Turtle,...
  154,00 zł

  Usztywniany plecak zrobiony z najwyższej jakości materiałów typu tornister firmy Coolpack z serii Turtle o pojemności 25 litrów. Na szczególną uwagę zasługuje różnorodność wzorów i kolorów wykorzystanych do tworzenia plecaków CoolPack. To gwarancja zaspokojenia potrzeb wymagających dzieci oraz osób, których wzrok przyciągają wielobarwne wzory.

 • Tornister 25L Coolpack Turtle,...
  154,00 zł

  Usztywniany plecak zrobiony z najwyższej jakości materiałów typu tornister firmy Coolpack z serii Turtle o pojemności 25 litrów. Na szczególną uwagę zasługuje różnorodność wzorów i kolorów wykorzystanych do tworzenia plecaków CoolPack. To gwarancja zaspokojenia potrzeb wymagających dzieci oraz osób, których wzrok przyciągają wielobarwne wzory.

 • Plecak na kółkach...
  220,00 zł

  Dwukomorowy plecak szkolny na kółkach CoolPack marki Patio z kolekcji Starr o pojemności 27 litry. Jest to świetna propozycja dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej. Plecak CoolPack został zaprojektowany do wielu zastosowań - może służyć jako plecak do szkoły, miejski i na krótkie wypady oraz wycieczki.

 • Lekki plecak szkolny CoolPack...
  114,00 zł

  Dwukomorowy plecak dziecięcy CoolPack z kolekcji Prime o pojemności 23 litrów. Jest to świetna propozycja dla młodszych uczniów szkoły podstawowej (z klas 1-4). Plecak CoolPack został zaprojektowany do wielu zastosowań - może służyć jako plecak do szkoły, miejski, na krótkie wypady oraz jako plecak sportowy.

 • Plecak dwukomorowy 21L Coolpack...
  110,00 zł

  Dwukomorowy plecak marki CoolPack z serii Joy S o pojemności 21 litrów. Dopasowany rozmiarem dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Plecak jest lekki i pojemny dzięki czemu znakomicie sprawdzi się również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Dwukomorowy plecak szkolny...
  119,90 zł

  Wykonany z najwyższej jakości materiałów plecak marki St-Majewski o pojemności 30 litrów. Polecany szczególnie dla uczniów z klas 6 - 8 szkoły podstawowej, szkół średnich oraz studentów. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki np. w góry i krótkie wypady.

 • Dwukomorowy plecak szkolny...
  106,00 zł

  Dwukomorowy plecak szkolny marki St.Majewski z serii St.Right o pojemności 26 litrów. To propozycja dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej oraz licealistów. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Tornister/plecak usztywniany...
  219,00 zł

  Usztywniany plecak zrobiony z najwyższej jakości materiałów typu tornister firmy Astra z kolekcji Head. Plecak z motywem kolorowych deskorolek. Polecany dla chłopców z klas 0-4.

 • Tornister/plecak usztywniany...
  219,00 zł

  Usztywniany plecak zrobiony z najwyższej jakości materiałów typu tornister firmy Astra z kolekcji Head. Plecak z motywem kolorowych kółeczek z naszywką przedstawiającą wrotki. Polecany dla dziewczynek z klas 0-4.

 • Plecak szkolny...
  126,00 zł

  Młodzieżowy plecak szkolny marki Astra dla nastoletnich fanów drużyny FCB. Modny odcień szarości i czerni oraz subtelne logo FC Barcelony spodobają się każdemu, kto kibicuje znanej drużynie. Oferowany plecak to propozycja dla starszych uczniów klas podstawowych oraz liceum. Znakomicie sprawdzi się jednak nie tylko jako plecak szkolny, ale również jako...

 • Plecak szkolny...
  126,00 zł

  Młodzieżowy plecak szkolny marki Astra dla nastoletnich fanów drużyny REAL MADRID. Modny odcień szarości i czerni oraz subtelne logo Realu spodobają się każdemu, kto kibicuje znanzej drużynie. Oferowany plecak to propozycja dla starszych uczniów klas podstawowych oraz liceum. Znakomicie sprawdzi się jednak nie tylko jako plecak szkolny, ale również jako...

 • Plecak szkolny dziecięcy...
  126,00 zł

  Czterokomorowy plecak szkolny marki Astra z serii Head o pojemności 21L, dopasowany rozmiarem dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Znakomicie sprawdzi się jednak nie tylko jako plecka szkolny, ale również jako plecak na wycieczki i krótkie wypady.

 • Plecak szkolny dziecięcy...
  126,00 zł

  Czterokomorowy plecak szkolny marki Astra z serii Head o pojemności 21L, dopasowany rozmiarem dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Znakomicie sprawdzi się jednak nie tylko jako plecka szkolny, ale również jako plecak na wycieczki i krótkie wypady.

 • Plecak szkolny dziecięcy...
  113,00 zł

  Czterokomorowy plecak szkolny marki Astra z serii Hash o pojemności 21L, dopasowany rozmiarem dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Znakomicie sprawdzi się jednak nie tylko jako plecka szkolny, ale również jako plecak na wycieczki i krótkie wypady.

Wyświetlam 1 - 20 z 859 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów