Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

Plecaki 

Plecaki

Plecak jest jednym z najbardziej funkcjonalnych, komfortowych i praktycznych dodatków codziennych. Świetnie sprawdzi się zarówno w pracy, szkole, na studiach, jak i na siłowni, rowerze czy w podróży na drugi koniec świata. Plecaki sprawują się doskonale jako bagaż codzienny, bo mieszczą wszystkie codzienne niezbędniki – dokumenty, laptop, tablet, parasol, portfel, klucze, butelkę z napojem – nie obciążając przy tym (w odróżnieniu od torebek, toreb i neseserów) ramion i kręgosłupa nadmiernym ciężarem. Zakup dobrej jakości plecaka zapewni nam codzienny komfort, a w bonusie dodatkowo idealny bagaż na weekendowy wypad poza miasto lub jednodniową wycieczkę na górski szlak. Do niedawna plecaki kojarzone były wyłącznie z okresem szkolnym, a dziś są równie chętnie wybierane przez uczniów, studentów, sportowców, jak i pracowników biur, korporacji, a nawet seniorów.

Szeroka paleta wzorów, modeli i kolorów plecaków dostępna w naszym sklepie sprosta wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających. Znajdziecie zarówno plecaki jednokolorowe, plecaki wielokolorowe, jak i plecaki z wielokrotnie powtarzającymi się motywami. Amatorów klasyki z pewnością zachęci minimalistyczne wzornictwo plecaków r-bag. Wybierać możecie spośród, m.in.: plecaków szkolnych dla dziewczynek, plecaków szkolnych dla chłopców, plecaków damskich, plecaków męskich. Obok plecaków dla najmłodszych znajdziecie także plecaki młodzieżowe, plecaki do liceum, a nawet plecaki na studia. Współpracujemy wyłącznie z producentami plecaków najwyższej jakości o ugruntowanej pozycji na rynku, jak: Topgal, Bagmaster, St.Right, Coolpack cp, Paso, r-bag i wiele innych.

 • Plecaki damskie
  Plecaki damskie

  Plecaki damskie

  Plecak jest nieodzownym elementem każdej sportowej stylizacji, bo świetnie sprawdza się jako podstawowy bagaż na trening, siłownię, rolki, basen czy pieszą wycieczkę. Plecak może z powodzeniem służyć także jako codzienny bagaż do pracy, szkoły czy na uczelnie. Każdy, kto choć na chwilę zrezygnował z toreb i teczek na rzecz plecaków wie jak trudno jest się rozstać z najbardziej poręcznym i pakownym z dodatków. Zdrowotne i praktyczne zalety plecaków docenia wiele osób, jednak to dopiero – trwająca od paru sezonów – moda na plecaki przyczyniła się do prawdziwego wzrostu ich popularności na ulicach wielkich miast i miasteczek. Choć plecaki do niedawna kojarzone były wyłącznie z okresem szkolnym, to dziś stały się najbardziej pożądanym dodatkiem do każdej stylizacji. 

  Zróżnicowane wzornictwo, bogata paleta kolorów i modeli plecaków damskich pozwoli każdej amatorce plecaków znaleźć coś skrojonego na własną miarę. Plecaki damskie występują zarówno w wariantach jednokolorowych (np. czarne, szare, niebieskie, zielone), wielokolorowych oraz wzorzystych. Wartymi uwagi są plecaki damskie z wielokrotnie powtarzającymi się wzorami geometrycznymi, azteckimi lub tematycznymi (pawie pióra, liście, sowy). Marki plecaków damskich dostępne w naszym sklepie mają sporo do zaoferowania pod względem atrakcyjnej stylistyki i wysokiej jakości wykonania. Na szczególną uwagę zasługują plecaki damskie Coolpack cp, plecaki damskie Paso, plecaki damskie Topgal, plecaki damskie Bagmaster oraz wszystkie inne, które posiadamy w swojej ofercie.

 • Plecaki męskie
  Plecaki męskie

  Plecaki męskie

  Plecaki są bez wątpienia jednymi z najbardziej praktycznych dodatków. Plecak nie tylko pomieści wszystkie codzienne niezbędniki (m.in. dokumenty, laptopa, tablet, parasol, butelkę z napojem), ale doskonale sprawdzi się jako bagaż na siłowni, rowerze, rolkach, spacerze czy basenie. Ponadto zakup dobrej jakości, wielofunkcyjnego plecaka rozwiązuje nam problem bagażu na wyjazd weekendowy lub jednodniową wycieczkę na górski szlak. Plecaki do niedawna kojarzone były wyłącznie z okresem szkolnym, jednak od kilku dobrych sezonów stały się najbardziej pożądanym dodatkiem do każdej męskiej stylizacji. Plecak pasował będzie zarówno do  typowo sportowego look’u, jak i do casualowych czy eleganckich stylizacji. 

  Szeroki wybór wzorów, kolorów i modeli plecaków męskich pozwoli każdemu amatorowi plecaków znaleźć coś dla siebie. Plecaki męskie występują zarówno w wariantach jednokolorowych (np. czarne, szare, brązowe, zielone, niebieskie), dwukolorowych, wielokolorowych i wzorzystych. Marki plecaków męskich dostępne w naszym sklepie mają sporo do zaoferowania pod względem stylistyki, funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania. Godnymi zainteresowania są plecaki męskie Coolpack cp, plecaki męskie r-bag, plecaki męskie Topgal, plecaki męskie St.Right oraz wszystkie inne, które posiadamy w swojej ofercie.

 • Plecaki szkolne
  Plecaki szkolne

  Plecaki szkolne

  Plecak szkolny, obok piórnika, zeszytów, książek i przyborów plastyczno-piśmienniczych, jest podstawowym elementem wyposażenia każdego ucznia szkoły podstawowej i szkoły średniej. Wybór tego odpowiedniego nie jest łatwy wobec ogromu dostępnych modeli, rozmiarów, wzorów i kolorów. Szeroka oferta plecaków szkolnych dla dziewczynek i plecaków szkolnych dla chłopców w naszym sklepie pozwoli każdemu uczniowi wybrać coś dla siebie, pozostającego w zgodzie z własnymi zainteresowaniami, obecną modą i trendami. Plecaki szkolne dla dziewczynek i plecaki szkolne dla chłopców występują zarówno w wariantach jednokolorowych (np. zielone, niebieskie, czarne, szare, różowe), wielokolorowych oraz wzorzystych. Wartymi uwagi są modele plecaków do szkoły z wielokrotnie powtarzającymi się wzorami graficznymi, geometrycznymi, azteckimi, kwiatowymi i wieloma innymi, które znajdziecie w naszej ofercie.

  Sklep portfelowo stawia tylko na sprawdzone marki plecaków szkolnych, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale także wśród nauczycieli, pedagogów i rodziców. W naszej ofercie znajdziecie tylko takie modele plecaków szkolnych, które mają wiele do zaoferowania zarówno pod względem atrakcyjnej stylistyki, jak i wysokiej jakości wykonania,  m.in.: plecaki szkolne Coolpack cp, plecaki szkolne St.Right, plecaki szkolne Bagmaster, plecaki szkolne Paso i wiele innych. 

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 608 produktów
Wyświetlam 1 - 20 z 608 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów