Kategorie

Producenci

Media społecznościowe

Wybieramy damski portfel

 

Damskie portmonetki i portfele nie są wyłącznie „pojemnikami" na banknoty i bilon. To także źródło informacji o nas samych skierowanej do innych osób. I nie jest to wyłącznie informacja o barwie, którą lubimy, ale również o tym jakie jesteśmy – czy jesteśmy rozrywkowe, czy też może raczej poważne, skromne i spokojne.

 

Przy zakupie damskiego portfela istotnych jest kilka czynników począwszy od czysto prozaicznych jak ilość miejsc na karty płatnicze i plastikowe dokumenty a kończąc na kolorze, fasonie i stylu. Przed dokonaniem wyboru warto więc zaznajomić się z zestawem najważniejszych podpowiedzi.

W pierwszej kolejności należy uwzględnić dla kogo ma być damski portfel, oraz z jakiej okazji jest nabywany. Jeśli ma być upominkiem, powinien pasować do gustu osoby dla której go kupujemy i być elegancki. Należy koniecznie pamiętać o odpowiednim opakowaniu, zarówno oryginalnie dodawanym do portfela, jak również dodatkowym (zwykle papier ozdobny lub torebka). Opakowanie dodane do damskiego portfela powinno pasować do danej okazji. Mogą to być portfele w ekskluzywnych kartonowych pudełkach a nawet w pudełkach wykonanych z drewna (takie oferuje m.in. firmy Orsatti). Część producentów, m.in. znana marka Wittchen do portfeli dodają także prezentowe torebki, które podkreślają elegancję prezentu. Interesującą opcją może być także wykonanie na portfelu graweru ze specjalną dedykacją. Dzięki temu obdarowywana osoba poczuje się, że jest właśnie tą jedyną.

Następnym kryterium przy wyborze portfela damskiego jest pozycja zawodowa lub społeczna kobiety. Panie pracujące na eksponowanych stanowiskach, które lubią eleganckie rzeczy, prawdodopobnie docenią szykowne skórzane portfele ze skóry licowej. Z kolei osobom młodym rekomendujemy damskie portfele Always Wild. To bardzo ciekawe portfele damskie wykonane ze skóry nubukowej o ciekawym stylu, który wyłamuje się ze standardowych portfelowych konwenansów. 


Następnym kryterium wyboru portfela a w zasadzie zestawem kilku kryteriów są elementy funkcjonalne portfela. Część pań nosi w portfelu bardzo wiele kart płatniczych, oraz plastikowych dokumentów takich jak dowód osobisty czy prawo jazdy. Dla nich właściwe będą portmonetki z dużą ilością kieszonek na karty. Dla Pań, które lubą nosić dużo monet odpowiedni będzie portfel z dużą kieszenią na bilon z mocnym zapięciem na suwak lub bigiel. Jeśli pani jest właścicielką samochodu zapewne przyda się także miejsce na dowód rejestracyjny. Oczywiście istotna jest także odpowiednia ilość dodatowych kieszonek, zwłaszcza jeśli właścicielka portfela lubi nosić w nim dodatkowe rzeczy, na przykład zdjęcie męża lub wyciągi z bankomatu.

 

Ostatni bardzo istotny czynnik - wielkość portfela - należy dostosować do potrzeb konkretnej osoby. Portfel noszony w kieszeni lub małej torebce powinien być stosunkowo mały, z kolei portfel noszony w dużej torebce, np typu "worek" lub w plecaczku może być większy. Należy starać się znaleźć kompromis pomiędzy wielkością portfela a jego funkcjonalnością, cały czas mając na względzie gust i styl przyszłej właścicielki.

Portfele damskie 

W tej kategorii oferowane są wszystkie portfele damskie dostępne w sprzedaży w naszym sklepie. W celu ułatwienia Państwu decyzji w wyborze odpowiedniego modelu portfela damskiego proponujemy skorzystać z menu filtrowania kolorów i producentów (po lewej stronie) oraz dodatkowo sortowania według cen (poniżej). Każdy z oferowanych damskich portfeli możecie Państwo nabyć składając zamówienie w sklepie internetowym, dzwoniąc na naszą infolinię (22-7697727) lub zakupić bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym przy ulicy Mrówczej 243 w Warszawie.

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 433 produktów
Wyświetlam 1 - 20 z 433 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów