Filtrowanie

Mieści dowód rejestr?

Kategorie

Producenci

Media społecznościowe

Portfele damskie Nicole 

Portfele damskie Nicole

Wyświetlam 1 - 15 z 15 produktów
 • 127,00 zł

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze brązowym matowym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon z tyłu portfela.

 • 139,00 zł

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze turkusowym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada trzy kieszenie na banknoty (lub opcjonalnie dokumenty), 5 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe długie kieszenie na dokumenty lub karty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na zatrzask.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej skóry. Doskonale wyposażony. Posiada cztery kieszenie na banknoty lub opcjonalnie dokumenty (w tym jedna na suwak), 9 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty (jedna z folią), 1 przegródkę na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na elegancki zatrzask.

 • 127,00 zł

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze czarnym. Wykonany z naturalnej skóry. Elegancki i poręczny posiada wiele różnych kieszonek.

 • 135,00 zł

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze czerwonym matowym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon z tyłu portfela.

 • 149,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej lakierowanej skóry. Doskonale wyposażony. Posiada cztery kieszenie na banknoty lub opcjonalnie dokumenty (w tym jedna na suwak), 9 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, dodatkową kieszeń na dokumenty, wydzieloną podwójną kieszeń na bilon

 • 127,00 zł

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze różowym. Wykonany z naturalnej skóry. Elegancki i poręczny posiada wiele różnych kieszonek.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze różowym. Wykonany z naturalnej skóry (matowej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze koralowym. Wykonany z naturalnej skóry (matowej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

 • 149,00 zł

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej lakierowanej skóry. Posiada głęboką kieszeń na banknoty, 10 przegród na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, dodatkową długą kieszeń na dokumenty lub karty, wydzieloną kieszeń na bilon  zapinaną na bigiel

 • 159,00 zł

  Portfel damski lakierowany marki Nicole w kolorze czarnym. Wykonany z naturalnej skóry (lakierowanej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

 • 159,00 zł

  Portfel damski lakierowany marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej skóry (lakierowanej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

 • 159,00 zł

  Portfel damski typu saszetka marki Nicole w kolorze czerwonym lakierowanym. Wykonany ze skóry naturalnej. Zapakowany w eleganckie tekturowe pudełko producenta.

 • 127,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze czekoladowego brązu. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon i pojemną kieszeń z tyłu portfela.

 • 127,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej lakierowanej skóry. Posiada cztery kieszenie na banknoty, 4 przegródki na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 1 przegródkę na dokumenty inne niż karty, 2 dodatkowe długie kieszenie na dokumenty lub karty, wydzieloną kieszeń na bilon  zapinaną na bigiel

Wyświetlam 1 - 15 z 15 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów