Filtrowanie

Włączone filtry:
  Mieści dowód rejestr?

  Informacje handlowe

  Producenci

  Media społecznościowe

  Portfele damskie Nicole 

  Portfele damskie Nicole

  Wyświetlam 1 - 8 z 8 produktów
  • Portfel lakierowany długi...
   139,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Portfel damski marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej lakierowanej skóry. Doskonale wyposażony. 

  • Długi matowy portfel Nicole...
   139,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Portfel damski marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej skóry (matowej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty (w tym jedna na suwak), 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

  • Portfel saszetka damska Nicole w...
   159,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Portfel damski typu saszetka marki Nicole w kolorze czerwonym lakierowanym. Wykonany ze skóry naturalnej. Zapakowany w eleganckie tekturowe pudełko producenta.

  • Długi skórzany...
   139,00 zł 159,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Portfel damski lakierowany marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej skóry (lakierowanej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

  • Długi skórzany...
   139,00 zł 159,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Portfel damski lakierowany marki Nicole w kolorze czarnym. Wykonany z naturalnej skóry (lakierowanej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

  • Klasyczny lakierowany portfel...
   119,00 zł 149,00 zł

   Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej lakierowanej skóry. Posiada głęboką kieszeń na banknoty, 10 przegród na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, dodatkową długą kieszeń na dokumenty lub karty, wydzieloną kieszeń na bilon  zapinaną na bigiel

  • Klasyczny skórzany...
   109,00 zł 127,00 zł

   Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze różowym. Wykonany z naturalnej skóry. Elegancki i poręczny posiada wiele różnych kieszonek.

  • Długi lakierowany portfel...
   149,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Portfel damski marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej lakierowanej skóry. Doskonale wyposażony. Posiada cztery kieszenie na banknoty lub opcjonalnie dokumenty (w tym jedna na suwak), 9 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, dodatkową kieszeń na dokumenty, wydzieloną podwójną kieszeń na bilon

  Wyświetlam 1 - 8 z 8 produktów

  QR code

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów