Filtrowanie

Kategorie

Producenci

Media społecznościowe

Portfele damskie Nicole 

Portfele damskie Nicole

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 24 produktów
 • 127,00 zł

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze czarnym lakierowanym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 13 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon z tyłu portfela.

 • 127,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze czarnym matowym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon z tyłu portfela.

 • 129,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Portfel damski saszetka marki Nicole w kolorze różowym. Wykonany ze skóry naturalnej. Posiada trzy kieszenie na banknoty, 18 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak, trzy dodatkowe kieszenie. Całość zapinana na suwak.

 • 127,00 zł

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze brązowym matowym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon z tyłu portfela.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze ciemno czerwonym. Wykonany z naturalnej skóry (lakierowanej). Doskonale wyposażony. Posiada wiele kieszeni wyszczególnionych w opisie poniżej.

 • 139,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Portfel damski marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej skóry (lakierowanej). Doskonale wyposażony. Posiada cztery kieszenie na banknoty lub opcjonalnie dokumenty (w tym jedna na suwak), 9 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, dodatkową kieszeń na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na bigiel.

 • 127,00 zł

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze czarnym. Wykonany z naturalnej skóry. Elegancki i poręczny posiada wiele różnych kieszonek.

 • 127,00 zł

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze czerwonym matowym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon z tyłu portfela.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej lakierowanej skóry. Doskonale wyposażony. Posiada cztery kieszenie na banknoty lub opcjonalnie dokumenty (w tym jedna na suwak), 9 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, dodatkową kieszeń na dokumenty, wydzieloną podwójną kieszeń na bilon

 • 127,00 zł

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze czekoladowego brązu. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon i pojemną kieszeń z tyłu portfela.

 • 127,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 13 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon z tyłu portfela i obszerną komorę.

 • 127,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny portfel marki Nicole w kolorze ciemno czerwonym czerwonym. Wykonany z naturalnej skóry. Posiada dwie kieszenie na banknoty (w tym jedna na suwak), 13 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon z tyłu portfela i obszerną komorę.

 • 127,00 zł

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze czerwonym. Wykonany z naturalnej lakierowanej skóry. Posiada cztery kieszenie na banknoty, 4 przegródki na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 1 przegródkę na dokumenty inne niż karty, 2 dodatkowe długie kieszenie na dokumenty lub karty, wydzieloną kieszeń na bilon  zapinaną na bigiel

 • 127,00 zł

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze różowym. Wykonany z naturalnej skóry. Elegancki i poręczny posiada wiele różnych kieszonek.

 • 127,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze zielonym. Wykonany z naturalnej skóry. Elegancki i poręczny posiada wiele różnych kieszonek.

 • 127,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Klasyczny portfel marki Nicole w kolorze niebieskim. Wykonany z naturalnej skóry. Elegancki i poręczny posiada wiele różnych kieszonek.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze różowym. Wykonany z naturalnej skóry (matowej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze koralowym. Wykonany z naturalnej skóry (matowej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze niebieskim. Wykonany z naturalnej skóry (matowej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

 • 139,00 zł

  Portfel damski marki Nicole w kolorze zielonym. Wykonany z naturalnej skóry (matowej). Doskonale wyposażony. Posiada dużo kieszeni na banknoty oraz dokumenty, 14 przegródek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty, 4 dodatkowe kieszenie na dokumenty, wydzieloną kieszeń na bilon zapinaną na suwak.

Wyświetlam 1 - 20 z 24 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów