Filtrowanie

Włączone filtry:
  Mieści dowód rejestr?
  RFID

  Informacje handlowe

  Producenci

  Media społecznościowe

  Pierre Cardin jest uważany za jednego z najbardziej rozpoznawalnych kreatorów mody na świecie. Produkty Pierre Cardin cieszą się uznaniem znawców i miłośników niepowtarzalnych, stylowych oraz wysokojakościowych ubrań oraz dodatków do ubioru. Dotyczy to także galanterii skórzanej w tym m.in portfeli.

   

  Portfele Pierre Cardin to przede wszystkim różnorodność kształtów, bogactwo kolorów i odcieni, oraz niestandardowe kontrastowe dodatki. Ważną cechą portfeli Pierre Cardin jest też bardzo przemyślana funkcjonalność dostosowana zarówno dla minimalistów, dla których portfel to wyłącznie 'pojemnik' na pieniądze, jak też dla osób szczególnie wymagających, dla których portfel to niemal mała torebka lub saszetka, w którym musi się zmieścić kilkanaście kart kredytowych, dowód rejestracyjny, rachunki i wyciągi z kart kredytowych czy też zdjęcie ukochanej osoby.

   

  Portfel Pierre Cardin to także niebanalny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, znajomego czy też kolegi z pracy. To pomysł na prezent dla osoby, która poszukuje nie tylko dobrego jakościowo i ciekawego portfela ale także produktu rozpoznawalnego, mówiąc wprost markowego. Portfele Pierre Cardin stawiane są w jednym rzędzie z takim światowymi markami jak Gucci, Hugo Boss, czy Versace. Przykłada się to oczywiście na wyższą cenę, ale portfele Pierre Cardin to produkty, których wysoka jakość wykonania gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

   

  Jeżeli macie Państwa pytania dotyczące naszej oferty portfeli Pierre Cardin zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii 22-7697727 lub kontaktu mailowego info@portfelowo.pl.

  Portfele Pierre Cardin 

  Pierre Cardin jest jednym z najbardziej znanych światowych kreatorów mody. Rozpoznawalny jest między innymi dzięki awangardowemu stylowi oraz preferowaniu geometrycznych motywów i kształtów. Produkty Pierre Cardin to m.in. wyróżniająca się niepowtarzalną kolorystyką i wzornictwem galanteria skórzana, w tym skórzane portfele. W celu wybrania odpowiedniego modelu prosimy wybrać właściwą podkategorię (damskie lub męskie) a następnie skorzystać z menu filtrowania kolorów po lewej stronie.

  na stronę
  Wyświetlam 21 - 40 z 44 produktów
  Wyświetlam 21 - 40 z 44 produktów

  QR code

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów