Prezent z grawerem jako idealna pamiątka

Prezent z grawerem jako idealna pamiątka

Grawerowanie upominków z zakresu biżuterii czy galanterii skórzanej jest najlepszym sposobem na okazanie naszej wdzięczności, sympatii, miłości i przyjaźni. Obdarowanie bliskiej osoby spersonalizowanym upominkiem podkreśli jej wyjątkowość oraz utwierdzi ją w przekonaniu, że i my w taki sposób o niej myślimy. Warto mieć na uwadze, że niemal każdy lubi posiadać przedmioty, które są niepowtarzalne, trudne do dostania, a co za tym idzie, charakterystyczne dla wyłącznie dla niego. Spersonalizowany upominek jest również doskonałą pamiątką, przywodzącą na myśl celebrowanie jakiejś wyjątkowej chwili (ukończenie studiów, ślub lub rocznica ślubu, jubileusz, ważny sukces prywatny lub zawodowy). Coraz więcej sklepów stacjonarnych i internetowych posiada w swojej ofercie „grawerowanie na życzenie” w ten sposób możemy bez dodatkowych kosztów spersonalizować nowy nabytek – torebkę, portfel, pasek, etui na wizytówkę – swoimi inicjałami, imieniem osoby obdarowywanej, wartą zapamiętania datą lub krótką (motywacyjną lub sentymentalną) sentencją. O ile grawerowanie biżuterii jest praktyką stosowaną od wielu już lat przez jubilerów, o tyle personalizowanie galanterii skórzanej jest pewnym novum. Obdarowanie bliskiej osoby prezentem z grawerem będzie miało w sobie pewien element zaskoczenia, który wzruszy, ucieszy, a co najważniejsze będzie pamiątką przywodzącą na myśl miłe wspomnienia. Zastanawiając się nad konkretnym prezentem warto mieć na uwadze charakter, upodobania i zainteresowania osoby obdarowywanej. Czym innym będziemy obdarowywali rodziców, czym innym dziadków, czym innym drugą połówkę, a co innego wybierzemy dla przełożonego lub znajomego z pracy. Czy warto personalizować galanterię skórzaną? Po jakie upominki warto sięgać z myślą o konkretnych osobach?

Grawerowanie galanterii skórzanej

Personalizowanie skórzanych dodatków pozwala na uzyskanie nieobarczonej dodatkowymi kosztami, upragnionej przez wielu, niepowtarzalności. Posiadanie torebki z wygrawerowanymi inicjałami lub ważną datą (np. ślubu, narodzin dziecka) będzie stanowiło o wyjątkowości jej posiadaczki. Kolejnym atutem, docenianym szczególnie przez płeć piękną, jest zniwelowanie ryzyka, że ktoś posiada taki sam lub podobny egzemplarz. Otaczanie się przedmiotami, które podkreślają indywidualizm, w miejsce rzeczy będących wynikiem masowej produkcji dla masowego odbiorcy, zaczyna być w Polsce coraz bardziej popularne. Zanim podejmiemy kroki w kierunku kupna (np. wymarzonej torebki lub portfela) zorientujmy się czy dany sklep stacjonarny lub internetowy posiada w swojej ofercie „grawerowanie na życzenie” oraz czy wpisujące się w nasz gust modele kwalifikują się do poddania temu procesowi. O ile na Zachodzie personalizacja od wielu już lat święci triumfy, o tyle w Polsce wciąż istnieje niewiele miejsc posiadających usługi tego typu (nie licząc oczywiście jubilerów). Jednym z niewielu miejsc w Internecie, posiadających w swojej ofercie usługę „grawerowania na życzenie” jest sklep internetowy: www.portfelowo.pl. Decydując się na zakup jakiegokolwiek skórzanego dodatku (np. portfela, paska, teczki, saszetki) w sklepie portfelowo.pl możemy od razu poprosić o usługę personalizacji – najlepiej podczas dokonywania zamówienia. Sklep posiada wysokiej jakości maszynę do stemplowania w skórze na gorąco, co powoduje, że produkt finalny z pewnością spełni nasze oczekiwania. Stemplowanie może odbywać się bezpośrednio na skórze lub przy wykorzystaniu folii metalizującej, co daje możliwość zastosowania różnych kolorów czcionki, dowolnie przez nas wybranych. Ilość możliwych do wykonania na skórze wariantów wpisze się w gusta nawet tych najbardziej wymagających.

Spersonalizowane upominki dla najbliższych

Prezent z grawerem jest możliwie najlepszym sposobem na okazanie naszym bliskim ciepłych uczuć, troski i sympatii, a jego niepowtarzalny charakter z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanych. Choć dziadkowie i rodzice bardziej niż wyszukane prezenty cenią sobie obecność swoich wnucząt i dzieci, to jednak warto pomyśleć o uhonorowaniu ich imienin, urodzin i jubileuszy czymś wyjątkowym. Z myślą o dziadku lub tacie można rozważyć zakup paska do spodni, wykonanego z naturalnej skóry (np. z wygrawerowanymi datami urodzin wnucząt/dzieci lub ich imionami), który jest na tyle praktycznym i uniwersalnym akcesorium, że z pewnością przypadnie im do gustu. Elegancki, skórzany portfel (np. z wygrawerowanymi inicjałami dziadka/taty), który pomieści wszelkie codzienne niezbędniki jest kolejnym, wartym uwagi, pomysłem na prezent. Etui na klucze, wizytówki, okulary, telefon są kolejnymi propozycjami, które z powodzeniem można wygrawerować. Równie praktycznym upominkiem będzie duży i klasyczny parasol o ciemnych, typowo męskich barwach – należy mieć jednak na uwadze, że nie każdy model nadawał się będzie do personalizacji. Jeżeli bardzo zależy nam na tej usłudze sięgajmy po parasole, które posiadają uchwyt wykonany ze skóry naturalnej, wówczas nie powinno być żadnych przeciwskazań. O szczegóły warto jednak pytać w konkretnych sklepach internetowych. Elegancki portfel, wykonany ze skóry naturalnej, będzie równie trafionym upominkiem z myślą o babci lub mamie. Identycznie ma się sprawa z parasolem, który również doskonale wpisze się w potrzeby najbliższych naszemu sercu pań. Rodzaj parasola, jego wielkość, typ mechanizmu (manualny, automatyczny), kolor powinniśmy dopasować do preferencji osoby obdarowywanej. Jeżeli mama gustuje w żywych kolorach możemy sięgać po odcienie niebieskiego, fuksji, czerwieni, zieleni i wielu innych radosnych barw. Natomiast, jeśli babcia stawia raczej na klasykę i kolory stonowane, to tym bardziej będziemy mieli z czego wybierać. Kobietę w każdej dekadzie życia zadowoli także skórzana torebka na co dzień lub na większe okazje. Torebki, dzięki dość dużej powierzchni są bardzo wdzięcznym typem akcesorium do personalizacji, należy jednak zwracać uwagę na typ skóry – lakierowana lub wykonana ze skóry ekologicznej może nie kwalifikować się do grawerowania.

Grawerowane prezenty w dowód wdzięczności

Jeżeli planujemy obdarować kogoś, kto nie należy do najbliższego grona naszej rodziny lub znajomych, aby wyrazić wdzięczność lub podziękować za coś, to grawerowane dodatki skórzane będą wprost wymarzonym pomysłem na takiego rodzaju upominek. Skórzane etui na karty, wizytówki, klucze, długopisy, telefon z pewnością zadowoli każdego obdarowanego. Wartym rozważenia jest również elegancki notatnik z obwolutą wykonaną z naturalnej skóry. Treść graweru powinniśmy dokładnie przemyśleć i dostosować odpowiednio do okazji oraz typu łączącej nas relacji. Inaczej będziemy dziękować za jednorazową usługę (np. lekarzowi, prawnikowi), a w inny sposób wyrazimy słowa wdzięczności lub uznania pod adresem osób, z którymi łączy nas relacja długoterminowa (nauczyciel, przełożony, znajomy z pracy). Prezenty z grawerem są idealnym pomysłem na każdą okazję, a co najważniejsze, są odpowiednie zarówno dla bliskich nam osób, jak i tych, z którymi pozostajemy w relacjach formalnych lub zawodowych. Trudno wyobrazić sobie lepszą alternatywę prezentową od spersonalizowanego upominku, który w tak elegancki i pełny ponadczasowej klasy sposób wyrażałby naszą wdzięczność, uznanie oraz przypominał obdarowanemu o życzliwej i owocnej współpracy.

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów