Informacje handlowe

Producenci

Media społecznościowe

W plecaku skryjesz wszystkie skarby i drobiazgi, które chcesz zabrać ze sobą. Kobiety mają w zwyczaju nosić przy sobie wszystko co może się kiedyś przydać. W ich torebkach można znaleźć rzeczy banalne jak krem czy chusteczki, ale również całkiem niespodziewane jak śrubokręt czy próbnik palety barw farb. Dlatego plecak jest idealną alternatywą dla damskiej torebki każdej współczesnej kobiety, która żadnej pracy się nie boi. Jest on również bezpieczniejszy. Założony obiema szelkami na ramiona, jest trudniejszym celem dla złodzieja, który już nie da rady nam go wyrwać z ręki lub przeciąć paska, jak w przypadku tradycyjnej torebki.

Jednak plecak nie jest przeznaczony jedynie dla kobiet, przecież to mężczyźni byli ich pierwszymi użytkownikami i producenci nadal pamiętają o nich jako o klientach, nie zaniedbując ich potrzeb. Wśród bajecznie kolorowych plecaków typowo dla kobiet, znajdują się również te bardziej stonowane przeznaczone dla płci męskiej. W naszej ofercie znajduje się tak wiele modeli i kolorów, że z pewnością każdy znajdzie plecak idealny dla siebie, zarówno Ci podążający za stale zmieniającą się modą, jak i Ci ceniący sobie klasykę i delikatne linie.

Przenoszenie cięższych rzeczy, jest lepsze dla kręgosłupa, gdy umieścimy je w plecaku, zamiast nieść w torbie w dłoni lub na ramieniu. Nawet zwykły laptop ma wagę, która skupiona na jednym ramieniu w tradycyjnej torbie, może powodować wady postawy, a nawet uszkodzenie kręgosłupa. Nie warto więc ryzykować i bezpiecznie transportować nasz sprzęt w plecaku, gdzie dodatkowo nie będzie narażony na obijanie na przykład w środkach transportu publicznego czy w innych zatłoczonych miejscach.

Nasz sklep oferuje wszelkie rodzaje plecaków – podróżne, miejskie, młodzieżowe, studenckie, a także nadające się na wypad w góry. A więc nie ważne gdzie się udajesz, istotnym jest jaki plecak ze sobą zabierzesz !

Plecak szkolny Hama Coocazoo "JobJobber", Dope Square Red

4047443261212

40474432612124510

Czterokomorowy, ergonomiczny plecak młodzieżowy Hama marki Coocazoo z serii JobJobber o pojemności aż 28 litrów i wadze nieco ponad 1000 gram. To świetna propozycja dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej (4-8) oraz licealistów. Dzięki atestom spełnia wszystkie normy oraz potrzeby użytkowników.

More details

299,00 zł

329,00 zł

- +

Producent: Sklep internetowy

 
Dodatkowy opis

Plecaki Coocazoo posiadają atesty, m.in. atest wydany przez BAG (stowarzyszenie wspierające prawidłowy rozwój) oraz Aktion Gesunder Rucken e.V. - stowarzyszenie działające na rzecz prawidłowej postawy i zdrowego kręgosłupa. Znaki jakości AGR i BAG to pewność podjęcia najlepszej decyzji.

 

Szczegółowa specyfikacja plecaka:

 • Wykonany z najwyższej jakości nieprzemakalnego materiału.
 • Posiada wyłożony pianką EVA (z otworami wentylacyjnymi), ergonomicznie ukształtowany system pleców.
 • Wyposażony w wygodne szelki z regulację oraz kieszenią na telefon.
 • Posiada pas piersiowy oraz pas biodrowy.
 • Wyposażony w cztery pojemne komory:
  I komora - pojemna, przenosić w niej można większe książki oraz zeszyty, jak również laptop o wielkości do 15.6'
  II komora - bardzo pojemna, umieścić w niej można wszystkie potrzebne książki, zeszyty i teczki
  III komora - wyposażona w wygodny organizer
  IV komora - bardzo przestronna, idealna na strój sportowy, śniadaniówkę, piórnik
 • Po obu stronach plecaka umieszczono pojemne kieszenie, w których umieścić można butelkę oraz inne drobiazgi.
 • Wyposażony w pasy kompresujące - zmniejszające plecak lub usztywniające jego zawartość.
 • Posiada dwie rączki - jedną, wyłożoną pianką do przenoszenia oraz drugą do zawieszenia plecaka przy ławce.
 • Wyposażony w usztywniany spód z wewnętrzną nóżką, która uniemożliwia przewracanie się plecaka.
 • Z każdej strony plecaka umieszczono elementy odblaskowe.

Parametry techniczne:

 • Wymiary: 45 x 33 x 22 cm
 • Materiał: 100% Polyester
 • Waga: 1050 gram (bez wyposażenia)
 • Pojemność: 28 litrów

Gwarancja producenta: 24 miesiące

UWAGA: Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają oferowany produkt, pozostałe zdjęcia wykonane zostały na przykładzie tego samego modelu o innym wzorze tkaniny.  
 
Podstawowe cechy
KolorWielokolorowa
Artykuły szkolnePlecaki szkolne
PłećChłopcy
Typ plecakaMłodzieżowe

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Plecak szkolny Hama Coocazoo "JobJobber", Dope Square Red

Plecak szkolny Hama Coocazoo "JobJobber", Dope Square Red

Czterokomorowy, ergonomiczny plecak młodzieżowy Hama marki Coocazoo z serii JobJobber o pojemności aż 28 litrów i wadze nieco ponad 1000 gram. To świetna propozycja dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej (4-8) oraz licealistów. Dzięki atestom spełnia wszystkie normy oraz potrzeby użytkowników.

Produkty powiązane

QR code